Naše webová stránka využívá soubory cookies. Používáním naší webové stránky a přijmutím těchto podmínek dáváte souhlas k používání souborů cookies. V pořádku

[Přeskočit k obsahu]

Otevřít menu Zavřít menu

O nás

     Witty Trade s. r. o. byla založena v roce 2011 jako česká pobočka hongkongské společnosti Witty International Ltd., která se zabývá B2B obchodováním s elektronikou, především mobilními telefony, jejich náhradními díly a příslušenstvím. Díky více než desetiletým zkušenostem zakladatelů s působením na trhu mobilních technologií se společnost Witty International Ltd. během krátké doby stala důležitým distributorem na trhu telefonů čínských značek jako Oppo, Vivo, Lenovo, Xiaomi či Meizu.

Hlavním posláním Witty Trade s. r. o. je zajištění dovozu elektronických přístrojů, mobilních telefonů, náhradních dílů a příslušenství do České republiky včetně zabezpečení servisu a souvisejících služeb pro umožnění jejich prodeje koncovým spotřebitelům. Uvědomujeme si, že chceme-li dlouhodobě působit na tomto trhu, musíme držet vysoký standard kvality a podpory pro naše partnery. Proto nestavíme na první místo nejnižší cenu, ale upřednostňujeme konkrétní přínosy, jako například rychlé řešení reklamací s kvalitním leaderem českého trhu VSP data jako servisním střediskem.

V současné době se soustředíme na mobilní telefony značky Xiaomi, Cubot a Doogee, také produkty Yi Technology a dalších, kterých jsme oficiálním dovozcem do České republiky. Dalším důležitým sortimentem jsou náhradní díly pro mobilní telefony a příslušenství k mobilním telefonům

Díky úzké spolupráci s našimi pobočkami v Číně a Hong Kongu umíme flexibilně řešit i velmi specifické požadavky našich partnerů a dokážeme dodat prakticky jakýkoliv produkt i mimo naši základní nabídku.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU

Získávejte informace o nových produktech a speciálních akcích jako první.
Souhlasím, aby společnost Witty Trade s.r.o. zpracovávala mé osobní údaje pro účely rozesílání obchodních sdělení.
Prohlašuji, že jsem byl/a řádně informován/a o veškerém zpracovávání osobních údajů a s tímto zpracováním souhlasím.

Informace o zpracování osobních údajů
Yi Technology

HLAVNÍ

KDE KOUPIT

PODPORA

O nás Informace o
prodejcích
Produktová podpora
    Fórum

Powered by yitechnology.cz - Brand of Witty Trade s. r. o. All Rights reserved under licence of yitechnology.com